Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 90 x 88,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Malíř krajinář, studoval u R. Ottenfelda na AVU v Praze, ale i v Alžíru a Londýně. Jeho náměty odrážejí umělcův pohyb po Evropě a Africe. Autor viz T 2/509.